Havalandırma

Havalandırma Nedir? 

Havalandırma ve Isıtma Sistemleri, ticari ve endüstriyel amaçlı yapılar için ısıtma ve soğutma imkanı sağlar. Öte yandan havalandırma sistemleri, iç mekanlardaki havayı sirkülasyon sonucu temizler, sizlere daha sağlıklı, ferah bir yaşam ortamı oluşturarak, sağlık ve konfor standartlarınızı önemli ölçekte arttırır. Doğru kurulmuş bir sistem, yıl boyunca ideal sıcaklık değerlerindeki havayı sizlere ulaştırarak daha kaliteli bir yaşam ortamı sunar.

Havalandırma Sistemleri dekorasyon,temizlik vb gibi durumlar sebebiyle kullanılan kimyasal maddelerden yayılan uçucu organik bileşikler ve kokular ile kirli havayı emerek iç hava kalitesini iyileştirir. Doğru tasarlanmış bir havalandırma sistemi bakımlarının da düzenli yapılmasıyla ortamda kesintisiz ferah bir hava sağlayacaktır.

Sektörde Isı Trans : 

Isı Trans, 2009 yılında HVAC (Heating Ventilating and Air Conditioning) sektörüne başlangıç yaparak müşterilerinin güvenlerini ve dostluklarını kazanmayı başarmıştır. Bu süre zarfında, Tuzla'daki fabrikasında tam otomatik makinelerin sağladığı imkanlarla yaptığı A kalite imalatlar ve her biri mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip 80 kişiyi aşkın profesyonel montaj ekibiyle sektördeki güçlü firmalardan biri haline gelmiştir.

Isı TransIsıtma, Soğutma, Havalandırma konusunda, projelendirme kademesinden devreye alma noktasına kadar her türlü yapıların benzer gereksinimlerine cevap vermektedir.

Üretimlerimizdeki kaliteye karşı duyduğumuz hassasiyet sayesinde bizler; endüstriyel spiral hava kanalı, fittings parçaları, özel fabrikasyon üretim ürünlerde çeşitli kalite kontrol uygulamalarımız sonucunda sizleri, ferah ve temiz bir hava ile buluşturuyoruz. 

Isı Trans bugün Türkiye genelinde; konut, ofis binaları, fabrikalar, yatlar, enerji santral gemileri, yük gemileri, devlet kurumları, imalat, sanayi siteleri ve diğer kamu ve özel kuruluşlar da dahil olmak üzere geniş ebat yelpazelerindeki tesislerde komple hava nakil ve temizleme sistemleri sağlayan profesyonel bir deneyime sahiptir.

Cafe & Restoran Havalandırma

Fabrika Havalandırma

Gemi Havalandırma

Spor Salonu Havalandırma