Vana Ceketi

Yüksek Isıya Dayanıklı izolasyon ceketlerimiz ile ihtiyacınız olan uzmanlığı ve servisi sunuyoruz. 1260 C ye kadar sıcaklıklarda her türlü vana ve flanşlarla endüstriyel fırınların izolasyonlarında kullanılır.

ISI TRANS, Enerji  tasarrufu sağlayan yüksek ısı tekstillerinden imal, yüksek ısı izolasyon vana ve armatür ceketleri, egzoz izolasyon ceketleri, soğuk hat izolasyon ceketleri, iş Güvenliği malzemeleri ve sızdırmazlık elemanları konularında faaliyet göstermektedir.

Yapılan araştırmalar sonucunda yüksek bir paya sahip olan enerji kayıplarının işletmeler tarafından azımsanmayacak bir maaliyet oluşturduğu saptanmıştır. Söz konusu maliyetlerin artışı ile enerji tasarrufuna verilen önem her geçen gün artış göstererek bizleri konusunda sizlere buluşturan en önemli unsur halini almıştır.. ISI TRANS, yaptığı projelerde müşterilerinin yüksek oranda tasarruf sağlamalarına yardımcı olarak çözüm ortağı olma yolunda ilerlemiştir. Sürekli gelişen teknolojiyi akında takip ederen ürünlere Ar-Ge sinde yer vermekte olup, Siz müşterilerine en alternatif çözüm yolları sunmaktadır.

Uluslararası markaları bir araya getirerek kanserojen madde içermeyen ürünlerden imal edilen sıcak ve soğuk hat ceketleri, çevreyi koruma bilincini de sahiplenerek bunu kendine ilke edinmiştir. Vizyonu, teknik önceliği sağlayarak Araştırma ve Geliştirmeye yaptığımız yatırımlar ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni fikirler geliştirerek farklı çözüm yolları üretebilmektir.