Kurumsal

Isı Trans Havalandırma İmalat Montaj San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yılından itibaren Havalandırma ve izolasyon sektöründe faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur.

Isı Trans Tuzla'daki fabrikasında hassas toleransa sahip tam otomatik makinalarında üretim ile havalandırma sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek imkana sahip modern bir servis merkezidir.

2010 yılı itibari ile spiral kenetli hava kanalları ile bunlara ait fittings parçalarını tam otomatik makinelerde üretime başlayan firmamızın imalatları arasında spiral kenetli hava kanalları, prizmatik kesitli hava kanalları, izolasyon çivileri, izolasyon pulları, vana ceketleri de bulunmaktadır. 2014 yılı itibari ile yüksek mukavemetli akrilik yapışkan özelliğe sahip Venture Tape'in yetkili satıcısı olan Isı Trans,  yine yüksek ısıya dayanıklı kumaşların ithalatını da gerçekleştirmektedir.

Prestijli projeler ile büyümeye devam eden, sürdürülebilir büyüme yolcuğumuzda en büyük gücünü nitelikli ve uzman çalışan kadrosundan alan firmamız, geniş ürün yelpazesine sahip stoklarını en uygun fiyat ve şartlarda siz saygın müşterilerimizin kullanımına sunmayı bir görev bilmektedir.