Yuvarlak Kesitli Hava Kanalları

Isı Trans Havalandırma Imalat & Montaj San. Tic. Ltd. Şti. Türkiyede üretim faaliyetleri gösteren, imalat portföyünün önemli bir kolu olan spiral hava kanalı & fittings parçaları ve bağlantı elemanlarının üretimini yapmakta olan, geniş üretim hacmine sahip bir kuruluştur.

Spiral kenetli hava kanallarımız; Tuzla'daki üretim tesisimizde tam otomatik makinelerde, bölümünde uzman mühendislerimizin kontrolü himayesinde imal edilir.

Üretimlerimizde, kaliteye karşı vermiş olduğumuz hassasiyet sayesinde bizler, günümüzde kendi uygulamalarımız ve projelerimizin yanı sıra, bir çok mekanik ve klima santral firmasının spiral kenetli ve prizmatik kenetli hava kanalları ve bağlantı parçaları gamında ana tedarikçisi konumuna gelmeyi başarmış bulunmaktayız.

Spiral Kenetli Hava Kanallarımız; Smacna, DW 142-143, DIN 24-194 ve TSE Standartlarına uygun olarak; galvaniz, paslanmaz veya aluminyum sac ile dairesel bir kenetleme sistemiyle;
100- 1250 mm aralığında, 20 den fazla farklı çapta,

0.50-2.00 mm sac kalıkları aralığında,
standart 3000 mm uzunluğunda (her uzunlukta) üretilmektedir.
İmalatlar her renk kodunda boyalı, iç ya da dış izoleli(kauçuk ya da akustik) olarak yapılabilir. İsteğe bağlı olarak flanşlı üretim de yapılmaktadır.